Yükleniyor

Döviz Kuru

AYYILDIZ DEMİR ÇELİK


Ayyıldız Demir Çelik 1992 yılında Yaşar AYYILDIZ tarafından kurulmuştur. 1995 yılında Ayyıldız Demir Çelik Sanayi ve Ticaret limited Şirketi olmuştur

Türkiye nin her yerinde iş yapma kapasitesine sahip bilinçli ekip ve ekipmanlarımızla Demir-Çelik ve Boru-Profil sektöründeki her türlü talebe karşılık vererek çalışmalarımızı sürdürmekteyiz, Sağlam yapılar için sağlam yapı taşları sunarak ülkemizin geleceğine katkıda bulunan, vizyonu doğrultusunda güven kelimesini çağrıştıracağı bir geleceğe doğru emin adımlarla ilerliyoruz.

Toplam kalite anlayışımız; İnşaat demiri, Kangal Demir, Çelik Hasır, Kutu Profil, Lama Demiri, NPU Profil, NPI Profil, Levha Saçlar gibi geniş bir yelpazede sunulan tamamı TSE belgeli ürünleri ve farkı yaratan şeffaflık ilkesiyle firmamız,müşteri memnuniyetini sağlamak ve kendimize duyduğumuz güveni müşterimize de yansıtmak adına, talep halinde tüm analiz raporlarını sizlerle paylaşmaktayız..

Firmamız Ayyıldız Demir Çelik, her biri kendi bölgesinde itibar kazanmış inşaat malzemesi satıcıları, özel ve kamu alanlarında faaliyetlerini yürüten müteahhitler , toptan satış yapan demir tüccarları ve firmaları gibi birçok firmaya hizmet vermektedir. Hizmet kalitesini en üst seviyede tutabilmek amacı ile Türkiye’deki tüm Demir – Çelik fabrikaları İzmir, İstanbul, İskenderun, Karabük, Samsun, Sivas) ile iletişim ve alışveriş halindedir.

AYYILDIZ DEMİR ÇELİK KATALOĞUNU İnceleyebİlİrsİnİz

Ürünlerimiz ve Ayyıldız Demir hakkında bilgiler için kataloğumuzu inceleyebilirsiniz.